SED MEDYA | Medya Kanallarımız

medya kanallarımız

Haber ve İçeriklerimizi Takip Edebileceğiniz

MEDYA KANALLARIMIZ

FRT TELEVİZYONU

1994 yılından itibaren önce karasal yayınla Fethiye ve Seydikemer çevresinde yayın yapmış, 2016 yılında da yeni medyanın gücünü arkasına alarak dünyaya açılmıştır Şuanda Youtube. Instagram ve Facebook sosyal medya sayfalarında toplam 51 bin takipçisi ile zirveye adını yazdırdı. Kültürel, sosyal, sıyası, spor programlarıyla, haber bültenlerim gerek stüdyodan gerekse dış mekanlarda sahip olduğu canlı yayın sistemiyle futbol müsabakaları konserler her türlü etkinliği naklen yayınlayabılmektedir.
FRT TV android ve Apple Store uygulamalarıyla akıllı telefonlara indirilerek takıp edilebiliyor Ayrıca Artı Digital Medya platformunda internet bağlantılı tüm akıllı tv'lerde de izlenebiliyor Yanı Türkiye de 35 milyon, dünyada 2 buçuk milyon akıllı TV'de izlenme kapasitesine sahip bulunmaktadır.
.

FRT FM RADYOSU

FRT FM Radyosu ise 1994 yılında Fethiye ve mahallelerinde 91.1 frekansından yayın hayatına başlamış. Seydikemer ve mahallelerinde de 91.6 frekansıyla yayın ağını genişleterek bölge radyoları arasında en üst sıralarda yerini almıştır. FRT FM de android ve Apple Store uygulamalarıyla akıllı telefonlara indirilerek dinlenebilmektedir Birbirinden özgün içerikleri ve konuklarıyla FRT FM frekanslarında yayın yapan programcılarımız sevgili dinleyicilerimizle buluşmaktadır.

Gerçek FETHİYE GAZETESİ

WEB SİTEMİZ

1993 yılında haftada 2 gün vasıflı olarak yayım hayatına başlayan gazetemiz 2003 yılından itibaren Pazar hariç her gün okurlarıyla buluşmaktadır. Ulusal ebatla web baskı ile günlük bin adet trajı bulunan gazetemiz Fethiye ve çevresine abonelik usulü de esnaflara turkuaz aracılığıyla da bayilere ulaşmaktadır. Alanında uzman kadrosuyla fark yaratan Köşe yazarlarımız Mustafa Saatçi, Serdar Kaya, Celal Bozkurt, Sibel Korgul, Coşkun Karabulut, Talin Kalem Karyan, Sakın Koşar, Nuray Barteşok ve Sevim Tutar Arıcak'a katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bölgenin en çok tıklanan en aktif ve en hızlı web sitesi olan gercekfethiye. com da gündemin yanı sıra köşe yazarlarımızın yazılarımızı da takip edebilirsiniz.

Dost Gazetesi

WEB SİTEMİZ

2003 yılında yayım hayatına başlayan ulusal ebatta web baskı ile Günlük bin adet trajı bulunan gazetemiz; Seydikemer ağırlıklı haberleriyle Seydikemer, Fethiye ve çevresine abone usulü ile esnaflara, turkuvaz aracılığıyla da bayilere ulaşmaktadır. Bir çok alanda kalem aldıkları köşe yazılarıyla okurlarımızla buluşan Simber Cano Özdilek, Ayşe Honamlı Talin Kalem Karyan ve Özge Koçak'a teşekkür ederiz.

FETHİYE AKTÜEL DERGİSİ

2009 yılında basım sektöründe yerini alan dergimiz ayda bir yayımlanmaktadır 30'a yakın seçkin yazar kadrosu, protokol ve kanaat önderlerinin özel röportajlarıyla okuyucuyla buluşmaktadır. Dergimiz 2 bin adet tirajıyla Fethiye'de basın sektöründe yerini almıştır.